User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Role
pt: Papel

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: About
pt: Sobre

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
