User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: About
vi: Giới thiệu
