User Personas (8.x-1.0-beta0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ
