User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች
