User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля
