User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: About
da: Om
