User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր
