User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер
