User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle
