User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация
