User Personas (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
