User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད
