User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
