User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: About
eu: (r)i buruz
