User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: User
it: Utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Role
it: Ruolo

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: User Management
it: Gestione Utente

en: About
it: Informazioni
