User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: About
lt: Apie
