User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: User Management
nl: Gebruikersbeheer

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
