User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
