User Personas (8.x-1.0-alpha0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
