User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
