User Personas (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında
