User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز
