Personified (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Other
az: Digər

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Parameter
az: Parametr

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
