Personified (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Other
be: Іншыя

en: Template
be: Шаблон

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
