Personified (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Other
bg: Други

en: Template
bg: Шаблон

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Source type
bg: Тип на източника
