Personified (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Other
bo: གཞན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
