Personified (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Other
ca: Altres

en: Template
ca: Plantilla

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
