Personified (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Other
cs: Jiné

en: Template
cs: Šablona

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Parameter
cs: Parametr

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
