Personified (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Other
el: Άλλο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
