Personified (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Name
es: Nombre

en: Other
es: Otro(s)

en: Template
es: Plantilla

en: Add template
es: Agregar plantilla

en: Constant
es: Constante

en: Parameters
es: Parámetros

en: Source type
es: Tipo de origen

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Parameter
es: Parámetro

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Source key
es: Clave fuente
