Personified (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Other
et: Muu

en: Template
et: Mall

en: Constant
et: Konstant

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Parameter
et: Parameeter

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus
