Personified (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Other
eu: Bestea

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
