Personified (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: Other
fi: Muu

en: Constant
fi: Vakio

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Parameter
fi: Parametri

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
