Personified (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Name
fr: Nom

en: Other
fr: Autre

en: Template
fr: Gabarit

en: Add template
fr: Ajouter un gabarit

en: Constant
fr: Constante

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Source type
fr: Type source

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: Machine name
fr: Nom système

en: Parameter
fr: Paramètre

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Source key
fr: Clé source
