Personified (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Other
gl: Outro

en: Template
gl: Modelo

en: Constant
gl: Constante

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
