Personified (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Other
he: אחר

en: Source type
he: סוג מקור

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Parameter
he: פרמטר

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
