Personified (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Other
hr: Ostalo

en: Template
hr: Predložak

en: Parameters
hr: Parametri

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
