Personified (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
