Personified (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Other
id: Lainnya

en: Constant
id: Konstan

en: Source type
id: Jenis sumber

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Add another item
id: Tambahkan item lain

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin
