Personified (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Name
it: Nome

en: Other
it: Altro

en: Constant
it: Costante

en: Parameters
it: Parametri

en: Source type
it: Tipo di sorgente

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Add another item
it: Aggiungi un altro elemento

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Parameter
it: Parametro

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno

en: Source key
it: Chiave sorgente
