Personified (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: Other
ja: その他

en: Template
ja: テンプレート

en: Constant
ja: 定数

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Source type
ja: ソースタイプ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Parameter
ja: パラメーター

en: Cookie
ja: クッキー

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
