Personified (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: Other
jv: Liyané

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
