Personified (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Other
ka: სხვა

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
