Personified (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
