Personified (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Other
lt: Kiti

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Constant
lt: Konstanta

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
