Personified (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Other
lv: Citi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
