Personified (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Other
my: အခြား

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
