Personified (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Other
nn: Andre

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
