Personified (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Other
oc: Autre

en: Template
oc: Modèl

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
