Personified (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: Other
ro: Altele

en: Template
ro: Șablon

en: Parameters
ro: Parametri

en: Source type
ro: Tip sursă

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Parameter
ro: Parametru

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Source key
ro: Cheie sursă
